FAQ - často kladené otázky

Prvním krokem před vložením inzerátu je ověření vás jako uživatele, který chce na server Bazomat.cz vkládat inzerát. Toto ověření probíhá na stránce ověření telefonního čísla, kde zadáte vaše telefonní číslo bez předvolby a bez mezer ve tvaru 123456789 (9 čísel).

Po zadání vašeho čísla a kliknutí na tlačítko "Odeslat ověřovací sms" se vám může zobrazit antispamová ochrana. Tuto ochranu je jednoduché splnit zaklikáním obrázků, které tato ochrana po vás žádá. Neděste se, pokud ji budete muset vyplnit dvakrát. Je to pouze ověření, že nejste robot, ale člověk.

Jakmile se dostanete přes antispamovou ochranu, řádově do několika málo sekund vám přijde na vaše telefonní číslo ověřovací, 5-ti místný kod, který zadáte do pole a kliknete na "Pokračovat".

V případě že vám do několika sekund nepřišela sms s ověřovacím kodem, kliknete na odkaz "Zaslat ověřovací kod ještě jednou (pokud Vám nedorazí do 2 minut)" který se nachází pod tlačítkem "Pokračovat". Ověřovací kod se znovu odešle na vaše telefonní číslo.

Ověřením vašeho telefonního čísla se dostanete na stránku Přidání nového inzerátu, kde se vám zobrazí seznam hlavních kategorií do kterých můžete přidat svůj inzerát.

Vybráním jedné kategorie se dostanete na další stránku s formulářem, do kterého vyplňujete informace o vašem inzerátu.

Po úspěšném vyplnění formuláře pro přidání inzerátu a kliknutí na tlačítko "Pokračovat" se dostanete na stránku nahrávání obrázků.

Maximální počet obrázků které můžete nahrát je 10.

Maximální velikost obrázku je 5MB. Větší obrázky než 5MB vám doporučujeme prvně upravit. Nebudou vám dovoleny nahrát.

Povolené typy obrázků jsou .jpg, .jpeg, .png

Celkový proces nahrávání obrázků indikuje tzv progress bar který zobrazuje v jakém procentuálním stavu, se nahrávání nachází.

Jakmile je u všech obrázků 100%, můžete dané obrázky ještě před dokončením inzerátu smazat kliknutím na tlačítko křížku.

V případě, že chcete dokončit inzerát, klikněte na tlačítko "Dokončit nový inzerát".

Vždy když vytvoříte inzerát, jste automaticky přesunuti na stránku Moje inzeráty.

V případě, že jste aktuálně ověřeným uživatelem, by se vám měli na této stránce zobrazit vámi přidané inzeráty.

V případě, že v tuto chvíli nejste ověřeným uživatelem, musíte v horní části stránky zadat buď vaši emailovou adresu nebo vaše telefonní číslo které jste zadával(a) do formuláře během vytváření inzerátu.

První variantou smazání vašeho inzerátu, je ze stránky Moje inzeráty.

Vyhledáte si inzerát který chcete smazat, najedete na něj myší a zobrazí se vám ve spodní části tohoto inzerátu možnost "Smazání inzerátu". Po zadání hesla k vašemu inzerátu tento inzerát trvale smažete.

Další variantou je smazání inzerátu přímo v jeho detailu. V případě, že jste na stránce detailu vašeho inzerátu, tak vidíte v pravé části seznam možností (proveditelných akcí s inzerátem) a poslední z těchto možností je "Smazat tento inzerát".

První variantou upravení vašeho inzerátu, je ze stránky Moje inzeráty.

Vyhledáte si inzerát který chcete upravit, najedete na něj myší a zobrazí se vám ve spodní části tohoto inzerátu možnost "Editovat inzerát". Po zadání hesla k vašemu inzerátu budete automaticky přesunuti na formuláž pro vytvoření/upravení inzerátu..

Ano, můžete. Ve všech výpisech inzerátů můžete po najetí na inzerát kliknout na odkaz "Přidat do oblíbených". Tímto zvolený inzerát přidáte do oblíbených a můžete ho kdykoliv najít na stránce Oblíbené, která se nachází v pravé horní části stránky.

Ve spodní části detailu inzerátu o který se zajímate naleznete "Informace o inzerentovi" a hned vedle kontaktní formulář, pomocí kterého můžete inzerenta kontaktovat.

Každý detail inzerátu si můžete vytisknout. V samotném detailu najdete na pravé straně "Možnosti inzerátu", kde se můžete prokliknout odkazem "Tiskni tento inzerát" na verzi detailu pro tisk.

Ano můžete. Všechny inzeráty se musí řídit Obchodními podmínkami. Každý inzerát, který podle vás porušuje obchodní podmínky můžete nahlásit kliknutím na odkaz "Upozornit na závadný inzerát" v pravé části detailu inzerátu.

Přidat inzerát
Vložit inzerát Vyhledávání
Ahoj uživateli AdBlocku.
Víme, že používáš doplňek AdBlock do ve svém prohlížeči. Tneto doplněk automaticky blokuje inzeráty, které nejsou nevyžádanou reklamou.
Vypni si ho, jinak se ti nezobrazí žádné inzeráty uživatelů.